SAP HANA için IBM Power Systems’i kullanarak İşletme Sonuçlarının Desteklenmesi

Pek çok lider şimdiden SAP HANA’ya geçiş için son tarih olan 2025’i ele alıyor ve önemli sorular soruyor: SAP HANA’ya geçişi nasıl kolaylaştırabilirim? Üstün görselleştirme ve yönetim esnekliği sağlamak için doğru altyapı hangisi? Ölçeklendirilebilirliği nasıl temin ederim? Sürekli değişen iş ihtiyaçlarına değinmek için pazara daha hızlı sunum için en iyi seçenek ne?

Son üç yılda SAP ve IBM®, dünya çapında 1.400’den fazla müşterinin SAP HANA’yı IBM Power Systems sunucularında uygulamasına yardım etti. Neden IBM Power Systems’i seçtiler? Bu makaledeki başarı öyküleri bu müşterilerin IBM Power Systems sunucularının neden akıllı bir tercih olduğunun altını çiziyor. 

Esneklik: Üretimde SAP HANA’nın sanallaştırılmış örneklerini destekleyen ilk platform olarak, IBM Power Systems müşterilerin çok sayıda SAP HANA örneğini tek bir sunucuda çalıştırmasını sağlıyor

Esneklik: İşletmeler bütünleşik hata toleransı, yedeklilik ve kendi kendini iyileştirme yeteneklerini kullanarak SAP HANA kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkartabiliyor.

Performans: IBM Power Systems; SAP HANA gibi veri yoğunluklu iş yükleri için amaca yönelik olarak inşa edilmiştir ve iş verilerinin daha hızlı ve daha verimli analiz edilmesini sağlamaktadır

Bu tanıtım belgesi, SAP HANA için IBM Power Systems’i kullanarak işletmelerinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen bilgi teknolojileri kuruluşları için bir rehber görevi görmektedir.

Download our free report: SAP HANA için IBM Power Systems’i kullanarak İşletme Sonuçlarının Desteklenmesi

This is cohosted by MEED MEDIA FZ LLC and IBM. Both companies will process your personal information. Each party will be responsible for managing their own use of your personal information. By filling and submitting this form you understand and agree that IBM processes your personal information in accordance with the IBM Privacy Policy. Additional details regarding IBM’s collection and use of your personal information, including information about access, retention, rectification, deletion, security, cross-border transfers and other topics, is available in the IBM Privacy Policy.

IBM values your privacy and will treat the information we collect from you as a result of your registration in accordance with the IBM Privacy Policy, which is located here IBM uses a third party registration company to manage registration and logistical activities for this program.’