Başarılı bir yapay zeka (AI) projesini başlatılması için çok adımlı bir süreç vardır, dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar, tam potansiyellerinden yararlanmak için yapay zekayı giderek daha fazla kullanmaya çalışıyorlar. IBM, müşterilerin geçişte gezinmesine ve bu teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için burada.

Yapay zekaya adım atarken işletmelerin bunalmış hissetmesine neden olabilecek bir dizi karmaşık sorun var. Yapay zeka hizmetleri için gereken veri hacmi ve kalitesi, gerekli gelişmiş veri yönetimi ve personel eğitimleri gerçekleşmelidir.

Yapay zeka yolculuğu, başarılı bir kavram kanıtı ile başlar ve sonrasinda kurum içinde katlanarak büyüyebilir. Bu geçişte gezinmek, veri gereksinimleri için optimize edilmiş sağlam ve çevik bir bilgi teknolojileri altyapısının yanı sıra yapay zekanın talep ettiği performans ve ölçeklenebilirliği sağlamak için doğru depolama platformunu gerektirir. İşletmelerin bu erken aşamalarda yaptıkları seçimler bile bir yapay zeka projesinin başarısı için kritik öneme sahiptir, bu nedenle bu planlanan geçiş için doğru ortağı bulmak paha biçilmezdir.

Bu tanıtım belgesi, kuruluşların yapay zeka iş yüklerini zorluklarının üstesinden nasıl gelinebileceğini özetlemekte ve IBM Storage for AI avantajlarını gösteren firmalara dayalı kullanıcı örnekleri sunmaktadır.

Download our free report: Yapay Zeka için Depolama: Sindirimden içgörüye hızlı bir yol

This is cohosted by MEED MEDIA FZ LLC and IBM. Both companies will process your personal information. Each party will be responsible for managing their own use of your personal information. By filling and submitting this form you understand and agree that IBM processes your personal information in accordance with the IBM Privacy Policy. Additional details regarding IBM’s collection and use of your personal information, including information about access, retention, rectification, deletion, security, cross-border transfers and other topics, is available in the IBM Privacy Policy.

IBM values your privacy and will treat the information we collect from you as a result of your registration in accordance with the IBM Privacy Policy, which is located here IBM uses a third party registration company to manage registration and logistical activities for this program.’