SAP HANA’nın IBM Power Systems üzerindeki potansiyelinden yararlanarak, kullanıcılara gerçek zamanlı bilgi işlemin gerçek potansiyeli sunulur. Şirketlere büyük ölçekli analitik ve işlemsel iş yükleri yürütmenin yanı sıra, kaynakları istedikleri gibi büyütme, küçültme, tahsis etme ve ayırma fırsatı verilir.

Dünya genelinde ve çeşitli endüstrilerde, işletmeler dijital dönüşüm sürecindedir ve müşterilerle işbirliğini optimize etmek için yeni işletim modellerini araştırmaktadır.Yenilikçi teknoloji fırsatlarını yakalamak, şirketlerin sosyal medya ve mobil cihazlar tarafından sağlanan büyük miktarda veriye uyum sağlamasını ve bunlardan faydalanmasına olanak  sağlar.

Zaman değiştikçe insanların beklentileri de değişir. Müşteri isteklerini öngörmek ve karşılamak için şirket adaptasyonu gereklidir ve kuruluşlar geleceğe güvenle geçiş yapmak istemektedir. Bu nedenle IBM’in en ideal çözüm ortağı olduğu gerçeği ortaya çıkmış olur.

Bu teknik inceleme, SAP HANA’yı IBM Power Systems ile birlikte kullanmanın, kuruluşların geçişi nasıl gerçekleştirebileceği ve verilerinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceği konusunda tavsiyelerde bulunmanın avantajlarını özetlemektedir.

Download our free report: IBM Power Systems ile SAP HANA potansiyelinden yararlanın

This is cohosted by MEED MEDIA FZ LLC and IBM. Both companies will process your personal information. Each party will be responsible for managing their own use of your personal information. By filling and submitting this form you understand and agree that IBM processes your personal information in accordance with the IBM Privacy Policy. Additional details regarding IBM’s collection and use of your personal information, including information about access, retention, rectification, deletion, security, cross-border transfers and other topics, is available in the IBM Privacy Policy.

IBM values your privacy and will treat the information we collect from you as a result of your registration in accordance with the IBM Privacy Policy, which is located here IBM uses a third party registration company to manage registration and logistical activities for this program.’